Starszy Specjalista ds. Przetargów - branży HoReCa

OPIS

Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem profesjonalnego sprzętu gastronomicznego działającym w obszarze e-commerce. W naszym sklepie internetowym oferujemy kompleksowe wyposażenie dla firm z sektora HORECA. Nasi klienci zaopatrują się u nas w najróżniejsze produkty, od sztućców i zastawy stołowej po profesjonalne piece konwekcyjno-parowe, zmywarki i meble ze stali nierdzewnej. Charakteryzujemy się płaską strukturą organizacyjną, nieformalną kulturą korporacyjną oraz entuzjastycznym zespołem oferującym przestrzeń do rozwoju osobistego.

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie płynności procesów przetargowych
  • Pozyskiwanie informacji o nowych przetargach i ich rejestracja.
  • Analiza specyfikacji przetargowych (preparatów, warunków dostaw, umów przetargowych)
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji formalnej niezbędnej do wzięcia udziału w przetargach oraz zapytaniach ofertowych, w tym dbałość o terminowe składanie ofert.
  • Zadawanie pytań, monitorowanie odpowiedziwymiana informacji z działem sprzedaży w zakresie przetargów
  • Przygotowywanie oraz składanie ofert przetargowych
  • Wprowadzanie produktów do bazy przetargowej
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
  • Przygotowanie analiz wspomagających pracę działu

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość ustawy o zamówieniach publicznych.
  • Wiedza z zakresu gastronomii.
  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków.
  • Doświadczenie w branży FMCG.
  • Znajomość zasad i standardów przetargowych.
  • Dobra znajomości pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na danym stanowisku.

    Możemy Ci zaoferować:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym + premie
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Współfinansowanie kart Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Dobrze wyposażone zaplecze socjalne (ekspress do kawy, lodówka, kuchenka)
  • Zniżki na zakupy w XXLgastro
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Lugar de trabajo

Talent Job Seeker
Warsaw
Polonia

Radio local

  • Mokotów
  • Praga Południe
  • Ursynów
  • Wola
  • Bielany
  • Śródmieście
  • Białołeka
  • Targówek
  • Bemowo
  • Praga Północ

Job ID: 8526869 / Ref: b694a0f287b180c5eb1f6c210023a955

Aplicación rápida

Si el puesto le atrae, no lo dude y envíe su solicitud inmediatamente: puede que sea el trabajo de ensueño que está buscando.

Empleados
51-200
Industria
Servicios de personal