Process Design Engineer

Każdego dnia Nijhuis Saur Industries przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń. Niezależnie od tego, czy chodzi o oczyszczanie i ponowne wykorzystanie wody, odzyskiwanie surowców, wytwarzanie energii czy dezynfekcję wody do celów procesowych, Nijhuis Saur Industries niestrudzenie angażuje się w pomoc dużym firmom przemysłowym w przywracaniu zdrowia naszej planecie.

Jeśli chcesz zaoferować swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania innowacyjnych rozwiązań i uczynić świat lepszym miejscem, zapraszamy Cię do rozpoczęcia kariery w Nijhuis Saur Industries Central Europe.

Zadania:

• wykonywanie dokumentacji projektowej technologicznej we współpracy z zespołem projektowym,
• współpraca z działem przygotowania ofert, projektowym i realizacji,
• współpraca z Kierownikiem Projektu i zespołem projektowym, raportowanie postępu prac,
• udział w naradach koordynacyjnych, spotkaniach międzybranżowych.

Oczekiwania:
• znajomość programu Autodesk CAD,
• umiejętność pracy w Revit lub innym programie do modelowania 3D,
• ogólna wiedza z zakresu technologii oczyszczania ścieków, uzdatniania wody, instalacji biogazowych,
układów pompowych,
• biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość innych
języków),
• dobry zmysł organizacyjny, analityczne myślenie,
• samodzielność i dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole,
• wykształcenie kierunkowe – Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, Inżynieria Sanitarna, Wodna,
Biochemia, Mechanika, Elektryka lub pokrewne,
• prawo jazdy kat „B”.

Oferujemy:
• pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji,
• możliwość ciągłego rozwoju w zakresie gospodarki wodno-ściekowej, energii odnawialnej, wdrażania
rozwiązań gospodarki w obiegu zamkniętym,
• stabilność zatrudnienia,
• szkolenia krajowe i zagraniczne.

Lugar de trabajo

Talent Job Seeker
Piastów
Polonia

Radio local

  • Warsaw
  • Mokotów
  • Praga Południe
  • Ursynów
  • Wola
  • Bielany
  • Śródmieście
  • Białołeka
  • Targówek
  • Bemowo

Job ID: 8513907 / Ref: ae3790a441969d3a32c30f5ef18b5211

Aplicación rápida

Si el puesto le atrae, no lo dude y envíe su solicitud inmediatamente: puede que sea el trabajo de ensueño que está buscando.

Empleados
51-200
Industria
Servicios de personal