Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Przetargów

OPIS

Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem profesjonalnego sprzętu gastronomicznego działającym w obszarze e-commerce. W naszym sklepie internetowym oferujemy kompleksowe wyposażenie dla firm z sektora HORECA. Nasi klienci zaopatrują się u nas w najróżniejsze produkty, od sztućców i zastawy stołowej po profesjonalne piece konwekcyjno-parowe, zmywarki i meble ze stali nierdzewnej. Charakteryzujemy się płaską strukturą organizacyjną, nieformalną kulturą korporacyjną oraz entuzjastycznym zespołem oferującym przestrzeń do rozwoju osobistego.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe przygotowywanie i wysyłka ofert handlowych
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej i udział w przetargach
  • Wsparcie zespołu sprzedaży w całym procesie obsługi klienta
  • Badanie potrzeb klienta
  • Dbanie o prawidłowy przebieg realizacji zamówień klienta
  • Rozwiązywanie problemów i zgłoszeń Klientów

Jaki jest idealny kandydat/ka na to stanowisko?

  • Obce jest Ci podejście "Nie da się"
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne oraz empatia w kontakcie z klientami
  • Umiejętność pracy z trudnym klientem oraz często bycie cudotwórcą -)
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielne rozwiązywanie problemów
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym + premie
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Współfinansowanie kart Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Dobrze wyposażone zaplecze socjalne (ekspress do kawy, lodówka, kuchenka)
  • Zniżki na zakupy w XXLgastro
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Lugar de trabajo

Talent Job Seeker
Warsaw
Polonia

Radio local

  • Mokotów
  • Praga Południe
  • Ursynów
  • Wola
  • Bielany
  • Śródmieście
  • Białołeka
  • Targówek
  • Bemowo
  • Praga Północ

Job ID: 8513852 / Ref: 655442ee289a5229d375eebdaf22deb8

Aplicación rápida

Si el puesto le atrae, no lo dude y envíe su solicitud inmediatamente: puede que sea el trabajo de ensueño que está buscando.

Empleados
51-200
Industria
Servicios de personal